Samu Hajnalka (?-): Fénylő ősz. Akril, vászon. Jelzett a hátoldalán. 4... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/407/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Grafiken~1/Samu-Hajnalka-Fenylo-osz-Akril-vaszon-Jelzett-a-hatoldalan-46x55-cm~II2501224
2501224
10259
407
Beschreibung: Samu Hajnalka (?-): Fénylő ősz. Akril, vászon. Jelzett a hátoldalán. 46x55 cm
: pelikán_kristóf