10260. 407. Gelaufene Fernauktion Gemälde und Grafiken
15 000 HUF
0 HUF
Santhó Miklós (1868-1944): A gyűjtő, 1926. Akvarell, papír, jelzett. Dekoratív, üvegezett fa keretben, 42x32 cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : pelikán_kristóf