10514.
407. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
3 000 HUF
7,96 EUR, 8,57 USD
Breznay József (1916-2012): Itatás. Rézkarc, papír. Jelzett. Sérült üvegezett keretben. 29x38cm