10744.
407. Gelaufene Fernauktion
Stich
2 000 HUF
Alexander Campbell után (?-?): George Washington portréja. Rézmetszet, papír. Jelzett a metszeten. Kissé foltos. Dekoratív, üvegezett fa keretben, 22,5×15,5 cm