12263. 407. Gelaufene Fernauktion Flohmarkt
5 000 HUF
0 HUF
Vinci márkájú francia öngyújtó, működik, apró karcokkal. kopásokkal, jelzett, m:5,5cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : nagy_andras