Szolgálati emlék. Nagy méretű litográfia Ferenc József és főtisztek fé... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/407/kategorien~Kunst-Dokumente-andere-Sammelgebiete/Militaria~28/Szolgalati-emlek-Nagy-meretu-litografia-Ferenc-Jozsef-es-fotisztek-fenykepevel-hatter~II2514960
2514960
13366
407
Military
Beschreibung: Szolgálati emlék. Nagy méretű litográfia Ferenc József és főtisztek fényképével, háttérben a budai várral. Üvegezett keretben. Sérülésekkel 38x43 cm
: tm