Sportpreise und Sportgedenkmedaillen Zahl der Lose: 109
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2131997
30928
407
Sports awards and sports commemorative medals
Numismatik
DN Br labdarúgó díjérem irredenta motívummal, gravírozva "Schmidt U.R.A.K." "A HÉT HŐSÉNEK - A HÉTFŐI NAPLÓ" (45x45mm) T:2
2154313
30929
407
Numismatik
2280789
30930
407
3800
Numismatik
2479913
30931
407
Numismatik
DN "Országos Testnevelési és Sporthivatal / Magyar Köztársaság" aranyozott Br emlékérem, műanyag tokban (65mm) T:1 (eredetileg PP)
2380821
30932
407
Numismatik
Ausztria 1920. "CFGE Belső Verseny" kétoldalas, ezüstözött Br díjérem (45mm) T:2
Austria 1920. "Interne Wettkämpfe CFGE" two-sided, silvered Br medal (45mm) C:XF
2132404
30933
407
13000
Numismatik
Ausztria 1923. "Osztrák Automobil Club / Osztrák-magyar minősítő verseny 1923" Br díjérem. Szign.: Peter Breithut (85mm) T:2 fo. ph.
Austria 1923. "OEST(erreich) AVTOMOBIL CLVB / OESTERR(eicher) UNGAR(ische) WERTUNGSFAHRT 1923" Br medal. Sign: Peter Breithut (85mm) C:XF spotted, edge error
2142926
30934
407
Numismatik
2261308
30935
407
Numismatik
Csehszlovákia ~1930. "Jövődet ép tested védi / Csehszl. Magyar Testnevelő Szövetség" ezüstözött Br díjérem (40mm) T:2- ezüstözés kopott
Czechoslovakia~1930. "Your healthy body defends your future / Hungarian Association of Physical Education in Czechslovakia" silvered Br medallion (40mm) C:VF silvering is worn
2155103
30937
407
Numismatik
Lengyelország 1984. "XXX. Janusza Kusocinski emlékverseny 1984" zománcbetétes Br plakett (50x68mm) T:1-
Poland 1984. "XXX. Memorial Janusza Kusocinskiego 1984" Br plaque with enamel inlay (50x68mm) C:AU
2518292
30942
407
Numismatik
3xklf Br sport díjéremtétel, közte "Füsti Ötvös" és "Füsti Szeged" gyártói jelzéssel T:1-
2518294
30943
407
Numismatik
3xklf Br sport díjérem, közte "Füsti Ötvös" gyártói jelzéssel T:1- 2442119
30944
407
Numismatik
9xklf sportérem tétel, közte 1984. "Budapest Bajnokság 1983-84" kétoldalas, aranyozott fém díjérem (a III. Kerületi TTVE bajnokcsapatának) (30mm) + 1938. "Magyar Királyi Államvasutak Sportegyesületeinek Ligája" pajzs alakú, ezüstözött Br díjérem (34x47mm) + 1947. "MÁVAG - Az Acélhang Vándordíj Küzdelmeiért" kétoldalas Br kézilabda sport emlékérem, hátlapon gravírozott "1947" dátummal (40mm) T:vegyes Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF