Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 330
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2516797
10108
407
Hajós Gyula (?-?)_ Erdélyi táj. Olaj, farost. Jelzett, keretben. 40x31 cm 2501708
10109
407
22000
2518975
10110
407
Halpert Mária (1942-): Hölgy virágokkal. Olaj, farost, jelzés nélkül, hátoldalán feliratozott. Fa keretben. 79×59 cm
2437286
10111
407
Hárencz János (1899-1969): Táj lovakkal. Olaj, karton, jelzett. Üvegezett fa keretben, 6×8 cm
2501698
10112
407
Henger Antal: Art Deco ezüst váza tervrajz. Ceruza, zsírpapír. 26x18cm, Kopott üvegezett, fakeretben.
2517857
10113
407
Herman Lipót (1884-1972): Kossuth Lajos portréja. Színezett rézkarc, papír. Jelzett. Lap kissé sérült. Feltekerve, törésnyommal. 38×29 cm 2514863
10114
407
44000
Hetey Katalin (1924-2010): Geometrikus kompozíció. Szitanyomat, papír. Jelzett. Számozott (28/40). Lapméret: 54x43 cm / Screenprint on paper, signed, numbered (28/40).
2520168
10115
407
Heinzelmann Emma (1930): Kávédarálós kislány. Képes levelezőlap terv. Akvarell, papír. 9x13 cm 2520165
10116
407
Heinzelmann Emma (1930): Mosó kislány. Képes levelezőlap terv. Akvarell, papír. 11x17 cm 2521677
10117
407
Hincz Gyula (1904-1986): Ellenforradalom 1956. Rézkarc, papír, jelzett. 20×29 cm. 2502577
10118
407
Hoffmann Antal (1895 - ): Csendélet . Pasztell, papír. Jelzett, üvegezett sérült keretben, 82x60 cm
2521777
10119
407
24000
Hoffmann Antal (1895-?): Csendélet. Olaj karton. Jelzett. Dekoratív, régi, sérült fa keretben, 47x71 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF