Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 330
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2514060
10120
407
Holló Alajos(1876-1963): Vásári forgatag. Akvarell, papír, jelzett. Üvegezett, kissé sérült fa keretben. 18×28 cm 2507238
10121
407
Horváth Endre (1896-1954): Vajdahunyad vára Városliget. Rézkarc, papír, jelzés nélkül. 9x6,5 cm 2494929
10122
407
11000
Horváth G. Andor (1876-1966): Tanya napsütésben. Olaj, karton. Jelzett. Kissé sérült. Sérült fa keretben, 24×40 cm
2521877
10123
407
Huszár Klára (1919-2010): Jelmezterv, 2 db. Vegyes technika, papír, lapszéli szakadásokkal, 32×22 cm 2515015
10124
407
Idrányi Tibor (1896-1979): Hegyvidéki táj. Olaj, fa, kissé foltos. Jelzés nélkül, hátoldalán autográf felirattal. Dekoratív, sérült régi fa keretben, hátoldalán Géberth képkeretező 1940 körül címkéjével. 65x50 cm 2404694
10125
407
Illés Árpád (1908-1980): Portré, 1930. Tus, papír. Jelzett. Kartonra kasírozva. Lapon apró foltokkal. 21,5x15 cm
2406532
10126
407
Illés Árpád (1908-1980): Tövisek. Linómetszet, papír, jelzett. Számozott: 1/25. Plexiüvegezett keretben. 12x10,5 cm 2518635
10127
407
Imre István (1918-1983): Kivilágítás (Budai várnegyed a Halászbástyával). Rézkarc, papír, jelzett. Sérült, foltos. Üvegezett fa keretben. 29x39 cm
2519680
10128
407
Jancsek Antal (1907-1985): Ódon utca. Pasztell, papír. Jelezve jobbra lent. Dekoratív, kissé sérült üvegezett fa keretben, 48,5×35 cm 2521695
10129
407
cca 1950 Jeney Jenő Béla (1874-1950) : Podmaniczky Frigyes - politikai karikatúra. Tus, papír, jelzett, 17,5×23 cm 2198436
10130
407
Jergel György (?-): Giuseppe Verdi portréja. Filctoll, papír, jelzett, 43×30 cm
2448794
10131
407
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF