Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 330
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2522155
10156
407
Gustav Klimt (1862-1918): Csók - The Kiss. Ofszett, papír. Sorszámozot 151/200. Jelzett a nyomaton. hozzá tanúsítvány. / Ofset with attest 29x44 cm 2319383
10157
407
2336813
10158
407
9500
Kolák Gyula (?-?): Folyóparton (Horgász). Akvarell, papír, jelzett. Hátoldalán Képcsarnok Vállalat címkéjével. Fa keretben. 24×45,5 cm
2385277
10159
407
32000
Komatina, Mito (1956-): Belgrád látképe, 1991. Olaj, vászon, jelzett. Hátoldalán címkén feliratozott. Fa keretben, 65x91 cm / Komatina, Mito (1956-), Serbian painter: Panorama of Belgrade (Beograd), 1991. Oil on canvas, signed. With description on a label on the reverse. Framed, 65x91 cm
1940914
10160
407
Komjáti-Wanyerka Gyula (1894-1958): Aratás. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett keretben, 16×39 cm 2026166
10161
407
2520812
10162
407
Kondor Lajos (1926-2006): Királylány. Rézkarc, papír, jelzett, üveg keretben, 15×9,5 cm 2459098
10163
407
26000
Konecsni György (1908-1970): Csopak.
Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett fa keretben, 29x39 cm
2522096
10164
407
Konecsni Zsizsi (1911-2000): Badacsony. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett fa keretben, 38x29 cm 2514870
10165
407
90000
Konok Tamás (1930-2020): Konstruktivista kompozíció, 1991. Szitanyomat, papír, jelzett. Számozott: 21/40. 28×28 cm
2245877
10166
407
Kósza Sipos László (1943-1989): Olvasó hölgy. Akvarell, ceruza, merített papír. Jelzett és datált (Kósza Sipos 1989). Üvegezett fa keretben, 31×23 cm
2515184
10167
407
Kovács Tamás (1942-1999): Sétáló pár. Rézkarc, papír, jelzett, lapszéli apró foltokkal, üvegezett fa keretben, 20×11 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF