Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 330
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2460173
10193
407
Mizser Pál (1941 - ): Romos táj.
Olaj, kasírozott vászon. Jelzett, sérült, 60x80cm 2514209
10194
407
Mohácsi Regős Ferenc (1917-2003): Őszi séta. Filc, papír, jelzett, paszpartuban, fa keretben, 19x16 cm
2151024
10195
407
Mohr, Dietrich (1924-): . Szitanyomat, papír, jelzett, számozott (46/50), 24x17 cm.
2514572
10196
407
26000
Molnár Z. János (1880-1960): Asztali csendélet. Olaj, vászon, jelzett. Kissé sérült, javított. Dekoratív, sérült fa keretben, 60×80 cm 2314486
10197
407
2500808
10198
407
Móré Mihály (1924-1997): Don Quichott. Linómetszet, papír, jelzett, próbanyomat, lapszéli kisebb szakadásokkal, 57×43 cm
2360251
10199
407
15000
Moshammer György (1911-1970): Városrészlet, 1962. Olaj, papír, jelzett, 29×37 cm
2508441
10200
407
Muhits Sándor (1882-1956), 2 db mű egy lapon: Női álló akt és virágok. Ceruza, színes ceruza papír, jelzés nélkül, hajtásnyommal), 51,5×39,5 cm 2500706
10201
407
Muhits Sándor (1882-1956): Sárkányölő Szent György. Ceruza, pauszpapír, jelzés nélkül, lapszéli apró sérüléssel, 43,5×28,5 cm 2508431
10202
407
Muhits Sándor (1882-1956): Siratás. Ceruza, toll, pauszpapír, jelzés nélkül, 18,5×20,5 cm 2521632
10203
407
Munkácsy Mihály (1844-1900): Konyhában. Munkácsy egyetlen rézkarca, papír, jelzett a karcon, foltos, 20×28 cm 2518369
10204
407
Józef Naborowski (?-?), feltehetően lengyel festő, működött 1920-40 körül: Felröppenő madarak. Olaj, vászon. Jelzett. Sérült, javított. Dekoratív, sérült keretben. 46×70 cm / Józef Naborowski (?-?), probably Polish painter, active around 1920-40: Flying birds. Oil on canvas, signed. Damaged, canvas, repaired. Framed (damaged). 46×70 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF