Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 330
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2480040
10205
407
22000
Nádas Alexandra (1974-): Kikötés/Kötődések, 2002. Színes litográfia, papír, jelzett, számozott: 4/5. Lap alján apró foltokkal. 72x50 cm 2517847
10206
407
Nagy István (?-): Hunyadi. Színezett rézkarc, papír. Jelzett. Lap széle kissé sérült. Feltekerve. 37×28 cm 2433040
10207
407
14000
2448029
10208
407
Nagy Lajos (1956-): Önarckép, 1983. Diópác, papír, jelzett. 30x21 cm
2432918
10209
407
Nagy Lajos (1956): Reggel. Akvarell, papír, jelzett. 21,5x30,5 cm 2500252
10210
407
Nagy Lajos (1956-): Női portré. Pasztell, papír, jelzett. 61x43 cm
2500268
10211
407
Nagy Lajos (1956-): Kalapos hölgy. Pasztell, papír, jelzés nélkül. 57x42,5 cm
2448098
10212
407
15000
2460165
10213
407
5500
Nagy László (1942 - ): Havas hegyekkel.
Olaj, farost. Jelzett, sérült, keretezett 50x70cm
2460167
10214
407
Nagy László (1942 - ): Erdő.
Olaj, farost. Jelzett, sérült, keretezett 40x50cm
2500116
10215
407
28000
Nagy Pál (?-?, nagybányai festőnövendék 1917-ben): Erdélyi táj rőzsehordóval, 1923. Olaj, vászon. Jelezve jobbra lent. Dekoratív, sérült fa keretben. 24x26,5 cm.
2517418
10216
407
Nendtvich Andor (?-?): Vármegyeháza Pécs 1921. Rézkarc, papír, jelzett. Hullámos, foltos. Üvegezett keretben sérült paszpartuval. 11,5x12cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF