Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 330
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2514705
10217
407
24000
Neogrády László (1896-1962): Menyecske az udvarban. Gouache, papír, jelzett. Díszes, sérült, üvegezett fa keretben. 40×50 cm / watercolour on paper, signed, framed 2384573
10218
407
32000
Franz Nowak (1885-1973): Csendélet. Olaj, falemez. Jelzett, hátoldalán a művész bélyegzőjével. Üvegezett, dekoratív historizáló stílusú keretben. 17,5x25 cm / Franz Nowak (1885-1973): Still life. Oil on wood. Signed. With the artit's stamp on the reverse. Framed with glass. 17,5x25 cm 2495589
10219
407
Oláh, Alexander (Oláh István?-): Csendélet málnával. Olaj, falemez, jelzett. Dekoratív fa keretben, 18x24 cm 2495592
10220
407
Oláh, Alexander (Oláh István?-): Csendélet eperrel. Olaj, falemez, jelzett. Dekoratív fa keretben, 18x24 cm 2495595
10221
407
Oláh, Alexander (Oláh István?-): Pompa csendélet. Olaj, falemez, jelzett. Dekoratív fa keretben, 50x60 cm 2495600
10222
407
19000
Oláh, Alexander (Oláh István?-): Téli jelenet. Olaj, falemez, jelzett. Dekoratív, kissé sérült fa keretben, 50x60 cm 2404014
10223
407
2418175
10224
407
2404273
10225
407
Papp Nikolett (1970): A hinta. Rézkarc, papír, jelzett. Művészpéldány E.A: XV./15 számozással. Autográf ajándékozási sorokkal. Lap széle vágott és paszpartuzás nyomaival. 26×24 cm 2398017
10226
407
11000
2398013
10227
407
11000
Pásztor Gábor (1933-2012): Tengerpart, 1964. Litográfia, papír. Jelzett. Lap sarkaiban apró sérülésekkel. 34,5x48 cm.
2488029
10228
407
30000
Patay Mihály (1910-1956): Krisztus, 1933. Olaj, vászon, jelzett. Hátoldalán autográf felirattal. Dekoratív, éleinél kissé sérült fa keretben, 50×40 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF