Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 330
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2448128
10012
407
2507193
10013
407
B. Hajdú László (1926-1988): Hajadon. Akvarell, papír, jelzett. Hátoldalán Inter Galéria címkéjén feliratozott. Üvegezett fa keretben, 28,5×19,5 cm
2494627
10014
407
Bajor Ágost (1892-1958): Vajdahunyad vára. Színezett rézkarc, papír, jelzett, lap széle kissé foltos, üvegezett fa keretben, 12x16 cm
2494630
10015
407
Bajor Ágost (1892-1958): Halászbástya. Színezett rézkarc, papír, jelzett, lap széle kissé foltos, üvegezett fa keretben, 12x16 cm
2404211
10016
407
Bak Judit (?-): Lélekházak, falu szélén. Olaj, papír. Hátoldalán jelzett és autográf felirattal. 35x25 cm 2518550
10017
407
36000
Bakányi Gyula (1955-): Anyaság. Olajtempera, farost, jelzett, hátoldalán autográf felirattal, 60×80 cm
2437273
10018
407
Bálint Endre (1914-1986): Vonattal ki a világból. Ofszet nyomat, papír, jelzett a nyomaton. Az 1979-ben megjelent 12 lapos Corvina-mappából. 28x37 cm
2437266
10019
407
Bálint Endre (1914-1986): A lyuk mindenkié. Ofszet nyomat, papír, jelzett a nyomaton. Az 1979-ben megjelent 12 lapos Corvina-mappából. 28x37 cm
2437261
10020
407
Bálint Endre (1914-1986): Atomkereszt. Ofszet nyomat, papír, jelzett a nyomaton. Az 1979-ben megjelent 12 lapos Corvina-mappából. 28x37 cm
2501319
10021
407
32000
Bálint Endre (1914-1986): Motívumok. Monotípia, papír, jelzett, 29,5x41,5 cm
2518992
10022
407
Balog Marianna (1967-): Napfény. Olaj, vászon, jelzett, 50×70 cm 2518994
10023
407
Balog Marianna (1967-): Golf áramlat. Olaj, vászon, jelzett, 70×50 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF