Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 330
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2325654
10265
407
2200
2416893
10266
407
Nico Sequiera jelzéssel: Virágok. Litográfia, papír, számozott (144/175), feltekerve. 2x35×25 cm egy lapon.
2399805
10267
407
Selmeczi-Trenovszki Mónika (1986-): Portré. Olaj, vászon, jelzés nélkül. 50x20 cm
2415265
10268
407
Selmeczi-Trenovszki Mónika (1986-): Csendélet. Olaj, karton, jelzés nélkül. 40x50 cm
2369126
10269
407
Simonyi Emő (1943-): Álom kékben, 1992. Szitanyomat, papír. Jelzett, számozott (27/40). 58x42 cm
2465610
10270
407
Somlai Vilma (1938-2007): Eső után. Akvarell, papír, jelzés nélkül, 33×47 cm 2465603
10271
407
Somlai Vilma (1938-2007): Diófa. Akvarell, papír, jelzett, hátoldalán a művész pecsétjével, paszpartuban, 33×40 cm
2507050
10272
407
Somlai Vilma (1938-2007): Virágos domb. Színes linómetszet, papír, jelzett, hátoldalán Rézkarcoló Művészek Alkotóközössége és a művész pecsétjével, lap tetején apró szakadással, 30×35 cm 2382816
10273
407
14000
Somogyi István (1930-1998): Csendélet. Olaj, farost, jelzett, keretben, 50×40 cm
2518974
10274
407
9500
Somos Zsuzsa (1941-): Ezredvégi szecesszió. Vegyes technika, papír, jelzés nélkül, hátoldalán a művész címkéjén feliratozott. Üvegezett fa keretben, sérült (?) paszpartuban. 60×45 cm 2402073
10275
407
24000
Swierkiewicz Róbert (1942-2019): Beteg sejt, 1971. Rézkarc, monotípia, papír, jelzett, próbanyomat "(próba)" jelzéssel, lap széle vágott, 21,5×17 cm
2518470
10276
407
38000
Sz. Csapó Márton (1889-?): Séta a Ligetben. Olaj, vászon. Jelzett. Fa keretben. 60×71 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF