Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 330
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2501764
10277
407
Sz. Kovács Géza: Havas táj 2006. Pasztell, papír. Jelzett, üvegezett fakeretben. 29x41cm
2501767
10278
407
Sz. Kovács Géza: Férfi portré 2012. Pasztell, papír. Jelzett, üvegezett fakeretben. 41x29cm
2457425
10279
407
Szabó Péter (1969-): Fáid 1990.
Olaj, farost. Jelzett, 50,5x38 cm
2507095
10280
407
Szebellédi Géza (?-?): Esti csónakázás, 1926. Tus, papír, jelzett, kis beszakadással 20x28 cm 2194787
10281
407
Szalczer István (?-): Absztrakt kompozíció. Vegyes technika, papír, jelzett, 28×21,5 cm 2500594
10282
407
Szalczer István (?-): Dal. Vegyes technika, farost. 48x43cm. Jelzett.. 2194775
10283
407
Szalczer István (?-): Hamelni háztetők, 1989. Kréta, papír, jelzett, hátoldalán is jelzett és datált, 24,5×35 cm / István Szalczer (?-): Houses in Hameln. Chalk on paper, signed, also signed and dated on the back, 24,5×35 cm 2510558
10284
407
Szász Endre (1926-2003): Arc. Bélyegnap FDC-n, az általa tervezett bélyegekkel Bélyegnap blokk ,tus, papír, jelzett, dedikált. 2492823
10285
407
Szász Endre (1926-2003): Női portré. Szitanyomat, papír, jelzett, számozott (28/100), üvegezett fa keretben, lap szélén apró foltokkal, 22x31 cm
2514261
10286
407
Szirányi István (1951-): Peace please, 1982. Vegyes technika, papír, jelzett. Dekoratív, aranyozott, üvegezett keretben, 37×24,5 cm 2519309
10287
407
Szotyori Anna (1930-): Marosvásárhely, régi főtér. Fametszet, papír. Jelzett. Számozott: 4/10 (?). Üvegezett fa keretben. 2513790
10288
407
Szőnyi István (1894-1928): Tájkép. Rézkarc, papír. Hullámos. Üvegezett fakeretben. Jelzett. 17x23,5cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF