Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 330
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2481505
10289
407
Szőnyi István (1894-1960): Várakozás. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett keretben. 23x31 cm 2492474
10290
407
2470604
10291
407
Szyksznian Wanda (1948-): Szerelem (erotikus grafika), 1987. Szitanyomat, papír. Jelzett, számozott: 40/32. Üvegezett fa keretben, 47x62 cm 2468181
10292
407
2481593
10293
407
Tamás Pál (1940-): Máglyára rakott karácsony. Szitanyomat, papír. Jelzett. Művészpéldány E.A. VI/XV. számozással. Üvegezett, kissé sérült fa keretben. 43x61 cm
2466095
10294
407
Timár József (1940-): Part mentén. Olaj, farost, jelzett, a hátoldalán autográf felirattal és Szőnyi István Alkotóközösség címkéjével, fa keretben, 35x50 cm
2503972
10295
407
Tirpák Sándor (1884 - ?): Női portré. Olaj, karton. SÉRÜLT!. Jelzett. Keret nélkül. 49x40cm
2511905
10296
407
24000
Ettore Tito (1859-1941): A szó elszáll, az írás megmarad (les paroles s'envolent les ecrits restent). Akvarellel színezett nyomat, papír. Jelzett a nyomaton. Üvegezett fa keretben. 20x15 cm. Art deco grafika.
2517214
10297
407
Tordai Székely Mihály (1890-1940): Virágos park. Olaj, karton. Díszes, kissé sérült fa keretben, 21,5×26 cm 2503101
10298
407
Tóth Elemér: Nádtetős házikók 2003. Olaj, vászon. keret nélkül. sérülésekkel 39x50cm 2460179
10299
407
Tóth Rozália (1946-2015): Pipacsok. Olaj, farost, jelzett, 50x70cm
2501474
10300
407
22000
Turi Mihály (1936-2011): Konyhában Kalotaszegen. Olaj, falemez, jelzett, hátoldalán feliratozott. Dekoratív fa keretben. 50x60 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF