Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 330
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2403687
10301
407
24000
Tuzson-Berczeli Péter (1966 - ): Parafrázis 01. VI. Szitanyomat, papír. Jelzett, számozott: 5/15. 38,5x32 cm.
2515455
10302
407
Tzortzoglou Georgios (1952-): Inauguráció. Rézkarc, merített papír. Jelzett. 6/6 számozással. 15x10,5 cm
2410728
10303
407
42000
Uhlik, Eduard (1865-1952): Alaszka. Olaj, karton, jelezve jobbra lent. Hátoldalán autográf német nyelvű felirattal: "Motiv aus Alaska". Fa keretben, 50×70 cm / Eduard Uhlik (1865-1952), Austrian painter: Alaska. Oil o board, signed lower right. With autograph description on the reverse: "Motiv aus Alaska" (motif from Alaska). Framed, 50×70 cm
2447932
10304
407
2424688
10305
407
Vadász Endre (1901-1944): Katonák. Litográfia, papír, jelzett a litográfián, paszpartuban, 15×24 cm 2435161
10306
407
Vadász Endre (1901-1944): Szent család (Daumier után), fametszet, papír, jelzés nélkül, 19x24 cm
2429805
10307
407
17000
Varga Mátyás (1910-2002): Kodály, Háry János (Szegedi Szabadtéri Játékok, díszletterv), 1961. Akvarell, papír, jelzett, üvegezett fa keretben, 42,5×33 cm
2517872
10308
407
Varga Nándor Lajos (1895-1978): II. Rákóczi Ferenc portréja. Színezett rézkarc, papír. Jelzett. Lap széle kissé sérült. Feltekerve. 34×29 cm 2516866
10309
407
Varga Nándor Lajos (1895-1978): Vénusz a lugasban. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett keretben, 19×28 cm
2518262
10310
407
Vass Elemér (1887-1957): Híd Charenton felé, Párizs. Litográfia, papír, jelzett, számozott (22/VII.). Az 1927-ben megjelent "Paris" c. mappából. Paszpartuban. Paszpartu sérült és kissé foltos. 20,5×32 cm 2478760
10311
407
36000
2510571
10312
407
Vertel József (1922-1993): Helsinki EBESZ. Rézkarc, papír, jelzett, sorszámozott B/583 rajta a tervezett blokkal. 8x9,5 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF