Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 330
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2515513
10327
407
Záhonyi Géza (1889-?): Behavazott tanya. Kréta, papír, jelzett. Régi, sérült üvegezett fa keretben, 30×40 cm
2295645
10328
407
Zala Tibor (1920-2004): Kakasvirág, 1980. Színes rézkarc, papír. Jelzett. Művészpéldány EA I/XV. Lap felső részében gyűrődéssel. 39x29 cm 2500729
10329
407
Zalakovács József ( 1954. - ): Apokaliptikus paci és picinye (próbanyomat) 1982. Jelzett. Rézkarc, papír. 20x20cm 2459050
10330
407
Zámolyi Ferenc ( - ): Tavasz.
Olaj, vászon, jelzett, sérült, 54x73cm
2514614
10331
407
Zé Kovács József (1951-): (...) Mackó és ... (női akt). Színes rézkarc, papír, jelzett, számozott, üvegezett fa keretben, 11×8,5 cm
2521759
10332
407
Zórád Géza (1896-1959): Visegrád. Olaj, vászon, jelzett. Fa keretben. 19,5x29 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF