Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 330
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2522156
10048
407
Marc Chagall (1887-1985): Ofszett, papír. Sorszámozott 105/300. Jelzett a nyomaton. hozzá tanúsítvány. / Ofset with attest 29x44 cm 2491726
10049
407
Conrad Gyula (1877-1959): Tivoli. Rézkarc, papír, jelzett, sérült, foltos, 30×24 cm 2361346
10050
407
2310021
10051
407
Császár Pál (?-?): Önarckép. Olaj, rétegelt lemez. 16x13 cm Jelzés nélkül.
2500203
10052
407
Csepeli Németh Miklós (1934-2012): Alakok. Olaj, vászon, jelzés nélkül, 44×29 cm 2318481
10053
407
40000
2518971
10054
407
11000
Csergezán Pál (1924-1996): Vaddisznók. Ofszet nyomat, papír, jelzett a nyomaton. Hajtásnyommal. Üvegezett fa keretben, 27×38 cm 2501625
10055
407
50000
Csillag Orsolya (1969- ): Női akt. Olaj, vászon. 70x100cm, szép dekoratív fakeretben.
2343604
10056
407
Csizmadia László (1952-): A pillanat elszáll, a kép megmarad, 1978. Szitanyomat, papír. Jelzett. 5/15 számozással. Lap bal alsó sarka kissé foltos. 50,5x70,5 cm
2518451
10057
407
48000
Deli Antal (1886-1960): Firenze, 1926. Szén, papír. Jelzett. Proveniencia: Nagyházi, 131. aukció, 518. tétel (2006). Dekoratív, üvegezett fa keretben. 30×35 cm
2485672
10058
407
2072233
10059
407
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF