Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 330
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2497764
10096
407
Gergely Imre (1868-1957): Aratók. Rézkarc, papír. Jelzett. Foltos, 17×22 cm. 2404457
10097
407
Gergó József (?-): Rózsa. Akvarell, ceruza, papír. Jelzett a hátoldalán. Paszpartuban. 18x12 cm
2517788
10098
407
14000
2500891
10099
407
Glöckl János (?- ): Képgrafika II. Lavírozott tus, papír, jelzett hátoldalán feliratozott, 50×34,5 cm
2465261
10100
407
Friedrich Gräsel (1927-2013): Metszett hasábok, 1978. Szitanyomat, papír. Jelzés nélkül. Hátoldalán feliratozott. Plexiüvegezett keretben. Lapméret: 34,5x29 cm
2452941
10101
407
4600
Gross Arnold (1929-2015): Emlékek kertje. Ofszet nyomat, papír, jelzett a nyomaton. Az 1973-ban megjelent Corvina mappából. 20,5x31,5 cm 2517329
10102
407
Gross Arnold (1929-2015): Játék-film. Színes rézkarc, papír. Jelzett a karcon. Hibátlan. 6,5x13,5 cm. 2514324
10103
407
15000
Gross Arnold (1929-2015): A kék álmok városa. Ofszet nyomat, papír, jelzett. Üvegezett fa keretben. 30x47 cm 2409867
10104
407
Gubcsi Attila (1954-2020): Lányportré. Szén, papír. Jelzett. 51x36 cm. Üvegezett fa keretben.
2410091
10105
407
14000
Gubcsi Attila (1954-2020): Portré. Olaj, vászon, jelzett. Fa keretben. 30x30 cm
2514840
10106
407
26000
Gyémánt László (1935-): Akt. Szitanyomat, papír, jelzett, művészpéldány E.A./Ex. jelzéssel, 35x50 cm / László Gyémánt (1935-): Lying nude. Screenprint on paper, signed, 35x50 cm 2500763
10107
407
4600
György Tamás (?-): Színes-pompás. Szitanyomat, papír, jelzett, számozott (1/8), 32×50,5 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF