11196. 407. Gelaufene Fernauktion Porzellan
1 000 HUF
0 HUF
2 db Herendi tálka, ( Fleurs des Indes és Viktória mintás) Kézzel festett porcelán. Kopott, sérült, ragasztott. Jelzett. d: 7,5 és 10 cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : karap_norbert