11201. 407. Gelaufene Fernauktion Porzellan
30 000 HUF
0 HUF
Herendi zöld Apponyi mintás mokkás készlet. 6 személyes. Kézzel festett, jelzett, sérült (1 alj csorba, 1 alj ragasztott, 1 csésze törött, 1 csésze repedt, csorba, rózsákon csorba).
Wer das Foto des Loses gemacht hat : karap_norbert