17526.
408. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Andere kuriositäten
1 200 HUF
Berkesi András: Különös ősz. Bp., 1977., Magvető. Első kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban. A szerző, Berkesi András (1919-1997) által Gábor Viktor, a Kulturális Minisztérium Kiadói Főigazgatóságának vezetője részére részére dedikált példány.