17511.
408. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Andere kuriositäten
3 000 HUF
8,11 EUR, 8,82 USD
Defoe Dániel: Robinson Crusoe kalandos története. Az ifjúság számára átdolgozta Zempléni P. Gyula. Négy, igen szép színes képpel. Bp., é.n. Deubler József. Erősen sérült egészvászon kötésben