17611.
408. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Andere kuriositäten
3 600 HUF
15
Nyírő József 5 műve: Az én népem; Isten igájában; Uz Bence; A sibói bölény; Jézusfaragó ember. (Bp.), é.n., Révai. Kiadói halina-kötés (egy félvászon-kötés), kissé sérült, foltos borítóval.