17602.
408. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Andere kuriositäten
1 000 HUF
Radics Vilmos-Ritter Aladár: Laptervezés, tipográfia. Bp., 1976, Athenaeum. Kiadói egészvászon kötés, kissé kopott papír védőborítóval, egyébként jó állapotban.