17610.
408. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Andere kuriositäten
6 000 HUF
Shakespeare összes művei. I-II. kötet. Bp., 1964, Európa, 1585+2 p. + 1445+2 p. Kiadói aranyozott egészbőr-kötés, kissé sérült borítóval. Ritka!