17517.
408. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Andere kuriositäten
1 400 HUF
3,78 EUR, 4,12 USD
Szabó Dezső: A forradalmas Ady. Táltos Könyvtár 11. sz. Bp., 1919, A Táltos kiadása, 32 p. Kiadói papírkötés, kissé sérült borítóval.