17546.
408. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Andere kuriositäten
1 600 HUF
Tompa Mihály összes költeményei II. kötet. Rendezték barátai Arany János, Gyulai Pál, Lévay József, Szász Károly. Bp., 1870, Méhner Vilmos. Kiadói festett egészvászon kötés, kissé kopottas állapotban.