1 000 HUF
2,65 EUR, 2,86 USD
Balla Antal: A legújabb kor gazdaságtörténete. Bp. 1938., Kir. M. Egyetemi Nyomda, 300 p. Második bővített kiadás! Kiadói aranyozott félbőr-kötés, kopott borítóval.