1 000 HUF
2,65 EUR, 2,86 USD
Jakó Zsigmond: Írás, könyv, értelmiség. Tanulmányok Erdély történetéhez. Bukarest, 1976., Kriterion. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói kissé kopott papír védőborítóban.