1 200 HUF
3,24 EUR, 3,53 USD
Shakspere: A Szent-Iván éji álom. Ford.: Arany János. Bp., 1980., HM Központi Nyomda. Kiadói kopott aranyozott egészműbőr-kötés. Az 1880-as Ráth Mór kiadás 100. évfordulójára jelent meg. Számozott (035/100.) példány. Kereskedelmi forgalomba nem került.