15055.
408. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Reise und Ortgeschichte
800 HUF
2,12 EUR, 2,29 USD
Pereházy Károly: A városliget. Bp., 1978, KépzÅ‘művészeti Alap. Diósy Antal akvarelljeivel és fekete-fehér fotókkal illusztrálva. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papÃr védÅ‘borÃtóban.