17163.
408. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Sozialwissenschaften
1 200 HUF
3,18 EUR, 3,43 USD
Nietzsche, Friedrich: Vidám tudomány. Sajtó alá rendezte: Varró István. Ford.: Wildner Ödön. Nietzsche Válogatott Munkái. Bp., [1926], Világirodalom. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, a gerinc hiányos, javított, pótolt de belül jó állapotban.