17162.
408. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Sozialwissenschaften
800 HUF
Pauler Ákos: Bevezetés a filozófiába. Minerva-könyvtár. 100. sz. Bp.,én.,Danubia. Ötödik kiadás. Kiadói félvászon-kötésben, kiadói sérült, javított papír védőborítóban.