15615.
408. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Sport, Schach, Bergsteigen
1 000 HUF
2,65 EUR, 2,86 USD
Lukács László: A sportvilág nagy történetei. Bp., 1962. Sport. Átkötött kopott félvászon-kötés, volt könyvtári példány.