10791. 408. Gelaufene Fernauktion Ex libris - Kleingrafik
2 000 HUF
0 HUF
Nagy Lázár László (1935-): Ex libris Krajcsi Toborné Karinthy A cirkusz, rézkarc, papír, jelzett, 11x8 cm Üvegezett keretben
Wer das Foto des Loses gemacht hat : nagy_andras