3 000 HUF
8,11 EUR, 8,82 USD
Varga Magda (1921-1998): Baranyai lány. Rézkarc, papír. Jelzett. Lapszéli apró foltokkal. Üvegezett, kissé kopott fa keretben. 18,5x14 cm