10708.
408. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
4 000 HUF
10,61 EUR, 11,43 USD
Jelzés nélkül: Alkonyat a tóparton. Olaj, vászon. kis sérüléssel 40×50 cm