10737.
408. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
7 000 HUF
18,57 EUR, 20,00 USD
Jelzés nélkül: Baromfiudvar. Olaj, karton. 16x18cm, sérült keretben.