10695.
408. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
8 000 HUF
21,22 EUR, 22,86 USD
Jelzés nélkül: Vízparti jelenet. Olaj, vászon. Kissé sérült. 41x60 cm