10468.
408. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
6 500 HUF
17,24 EUR, 18,57 USD
Jelzés nélkül, XX. sz. közepén működött magyar festő alkotása: Csikós. Akvarell, papír. Üvegezett fa keretben. 31x51 cm