10585.
408. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
20 000 HUF
53,05 EUR, 57,14 USD
Kunz vagy Künz jelzéssel: Vitorlások a viharban. Olaj, karton, üvegezett fa keretben, 57,5×73,5 cm