10586. 408. Gelaufene Fernauktion Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
3 000 HUF
0 HUF
Mikola Árpádné jelzéssel: Csendélet. Olaj, vászon, vakkeret nélkül, 40,5×57,5 cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : pelikán_kristóf