10677.
408. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
4 000 HUF
10,61 EUR, 11,43 USD
Olvashatatlan (Balázs?) jelzéssel: Csendélet. Olaj, papír, üvegezett fa keretben, 46×32,5 cm