10474.
408. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
15 000 HUF
39,79 EUR, 42,86 USD
Olvashatatlan cirill betűs jelzéssel: Csendélet. Olaj, karton. Dekoratív fa keretben, 88x62 cm