10675. 408. Gelaufene Fernauktion Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
3 000 HUF
0 HUF
Olvashatatlan jelzéssel: Lányka portréja, 1934. Akvarell, kollázs, papír, lap széle sérült, 38×25 cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : ekb