10504.
408. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
6 000 HUF
15,92 EUR, 17,14 USD
Orbán jelzéssel: Tájkép. Olaj, farost, kopott keretben. 32x46cm