10475.
408. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
4 000 HUF
WJ monogram jelzéssel, feltehetően 1915-35 körül működött grafikus alkotása: Jelenet. Linómetszet, akvarell, papír. Jelzett a metszeten. Foltos. Üvegezett fa keretben, keret hátoldalán Hoffmann Ferencz keretező 1930-35 körüli címkéjével. 14,5x11,5 cm